Haber Detayı
01 Ağustos 2018 - Çarşamba 09:17
 
Başkan Sözen’den STK’lara ziyaret
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ilçedeki sivil toplum kuruluşu (STK) başkanlarını ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Başkan Sözen’den STK’lara ziyaret

 

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ilçedeki sivil toplum kuruluşu (STK)  başkanlarını ziyaret etti.

Başkan Sözen, Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Özcan, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Salim Aksoy, Servisçiler Odası Başkanı Mustafa Aydın, Şoförler Odası Başkanı Muammer Ünal ve Bakkallar Odası Başkanı Abdullah Akça’yı tek tek ziyaret ederek, ilçedeki sorunların çözümü noktasında fikir alışverişinde bulundu.

BİRLİK BERABERLİK VURGUSU

Gerçekleşen ziyaretlerde STK’lara verdiklerini öneme değinen Başkan Sözen, kentin sorunlarının çözümü noktasında STK’lar ile birlikte çalışmayı çok önemsediğini vurguladı. Bir kentin olmazsa olmazlarından birinin de sivil toplum kuruluşları olduğunu söyleyen Sözen, birlikte çalışarak her zaman kenti daha üst seviyeye çıkarabileceklerini belirtti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ziyaret ettiği tüm başkanları çalışmalarından dolayı tebrik ederek, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmanın her zaman başarı getireceğini vurguladı.

BAŞKAN SÖZEN’E TEŞEKKÜR

STK başkanları ise Başkan Sözen’e, kentin sorunlarının çözümü noktasında her zaman desteğini htiklerini söyleyerek, kenti üst seviyelere çıkarmak için birlikte çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. STK Başkanları gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Sözen’e teşekkür etti.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başkan, Sözen’den, STK’lara, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı