Haber Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 12:21 Bu haber 2034 kez okundu
 
Başkan Sözen’den çifte kutlama
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 13 Mayıs Pazar günü, Boğaz Mevki Mesire Alanı’nda düzenleyeceği Anneler Günü ve Hıdrellez Şenlikleri kutlamalarına tüm Manavgat halkını davet etti
YAŞAM Haberi
Başkan Sözen’den çifte kutlama

 

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 13 Mayıs Pazar günü, Boğaz Mevki Mesire Alanı’nda düzenleyeceği Anneler Günü ve Hıdrellez Şenlikleri kutlamalarına tüm Manavgat halkını davet etti

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Hıdrellez ve Anneler Günü nedeniyle Manavgat halkı için çifte kutlama etkinliği organize etti. 13 Mayıs 2018 Pazar Günü Saat 11.00'de Boğaz Mevki Mesire Alanı’nda hem Anneler Günü hem de Hıdrellez Şenlikleri eğlenceli organizasyonlarla kutlanacak. Manavgat Belediyesi Mesire Alanı’ndaki şenlik ve etkinliklere katılmak isteyen anneler ve aileler için Saat 10.30’dan itibaren Atatürk Kültür Merkezi önünden her saat başı otobüs kaldıracak.

EĞLENCELİ ETKİNLİKLER

Hıdrellez Şenlikleri’nde çocuklar ve anneleri için çeşitli animasyon gösterileri, yüz boyama etkinlikleri, sürpriz yarışmalar, uçurtma ve balon dağıtımı, şişme oyun grupları yer alacak. Mesire alanındaki anneler animatörlerin yönlendirmesiyle kendileri için organize edilen oyunlara katılabilecek. Şenliklerde ayrıca sahneye çıkacak olan yerel ses sanatçısı Selvi Baytok ile anneler unutamayacakları bir anneler günü geçirmiş olacak. Öğlen saatlerinde şenliklere katılan vatandaşlara yemek de ikram edilecek. Geleneksel Hıdrellez Şenlikleri kapsamında mesire alanında büyük bir ateş yakılarak dilek atlayışları da gerçekleştirilecek. Başkan Şükrü Sözen de şenliklere katılarak tüm annelere karanfil dağıtarak günlerini kutlayacak.

BAŞKAN SÖZEN’DEN DAVET

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Anneler Günü ve Hıdrellez Şenlikleri’ne tüm Manavgat halkını davet etti. Başkan Sözen, “ Manavgat’ta birlik, beraberlik, dayanışma, kardeşlik ve sevgi duygularını pekiştirmek amacıyla baş tacımız annelerimizin gününü şenlik havasında kutlamak anlamlı olacak. Hıdrellez ateşimizin üzerinden atlarken önümüzdeki yılın annelerimiz ve tüm Manavgat’ımız için mutlu bir yıl olmasını dileyeceğiz. Anneler Günü ve Hıdrellez Şenliklerimizde de yine hep birlikte olalım, günümüzü, eğlencemizi paylaşalım, dilekler tutalım. Manavgat’taki dostluk, barış, kardeşlik duygularımla tüm kent halkımızı şenliklerimize davet ediyorum” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başkan, Sözen’den, çifte, kutlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı