Haber Detayı
24 Nisan 2018 - Salı 06:44 Bu haber 2473 kez okundu
 
Başkan Sözen çocukları yalnız bırakmadı
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları yalnız bırakmadı.
YAŞAM Haberi
Başkan Sözen çocukları yalnız bırakmadı

 

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları yalnız bırakmadı.

Başkan Sözen ilk olarak eşi Hatice Sözen ile birlikte, Manavgat Belediyesi Çocuk Kültür Merkezi’nce Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe katıldı. Etkinlikte Çocuk Kültür Merkezi’nden 280 öğrencinin yaptığı 750 adet resmin yer aldığı sergi açılışı yapıldı. Başkan Sözen ve eşi Hatice Sözen resim sergisini gezerek, emeği geçen öğrenci ve öğretmeleri kutladı. Açılışın ardından çocuklar ‘Benim Bir Hayalim Var’ uygulamalı resim yarışması ve mangala turnuvasına katıldı. Etkinliğin sonunda ise Atatürk Kültür Merkezi’nde Başkan Amcaları çocuklara hediye dağıttı.

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUK ŞENLİĞİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen resmi törene katıldı. Çocuklar tören öncesi ve sonrası Başkan Amcaları ile bol bol fotoğraf çektirdi. Başkan Sözen resmi törenin ardından ise Manavgat Belediyesi’nin Atatürk Kültür Merkezi önünde düzenlediği Çocuk Şenliği’ne katıldı. Bütün gün devam eden Çocuk Şenliği’nde çocuklar için şişme park ve parkurlar, yüz boyama, balon gösterisi, ok atma, animasyon gösterileri gibi birçok etkinlik düzenlendi. Başkan Sözen çocuk şenliğinde de çocuklarla yakından ilgilenerek onlarla oyunlar oynadı ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

ÇOCUKLARIMIZ EMANETİNİZDİR

23 Nisan coşkusunu çocuklarla birlikte yaşamaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Sözen; “ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerek belediyemizin düzenlemiş olduğu, gerek resmi kutlamada olsun çocuklarımızla birlikte olmaktan son derece mutluyuz. Geleceğimizin teminatı, yarınlarımız olan çocuklarımızın yüzlerindeki gülümseme ve mutluluk her şeye değer. Bu vesile ile ilk önce onları bu günlere getiren ailelerine ve onları eğiten öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti çocuklarımız için ne yapsak az” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başkan, Sözen, çocukları, yalnız, bırakmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı