Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 16:19 Bu haber 3077 kez okundu
 
Başarı’lı öğrenciler polis haftasını kutladı
Başarı Koleji, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıldönümünde polisleri unutmadı.
YAŞAM Haberi
Başarı’lı öğrenciler polis haftasını kutladı

 

Başarı Koleji, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıldönümünde polisleri unutmadı.

Başarı Koleji Öğrencileri, Türk Polis Teşkilatının 174.Yıldönümü nedeniyle Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Başarı’lı Öğrenciler, Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü Müdür Yardımcısı Gülcan Peker, Matematik Öğretmeni Nebihe Öz ve Fen Bilimleri Öğretmeni Seda Kutu eşliğinde ziyaret ederek toplumun huzuru ve güvenliği için gece gündüz çalışan tüm polis memurlarının Polis Haftalarını kutladılar.

POLİS HAFTASINDA BAŞARI’LI ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET…

Başarı’lı öğrenciler, gerçekleştirilen ziyarette İlçe Emniyet Müdürlüğü birimlerini tek tek gezerek polislere karanfil ve çikolata ikram ettiler. Tüm çalışanların Polis Haftasını kutladılar.

Sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyarette öğrenciler, emniyetin çalışma birimlerini de gezerek bilgi aldı. Öğrenciler, ziyarette polis amcalarının çalışmalarını yerinde incelediler. 

Öğrenciler,  polis memurları tarafından trafik kuralları, güvenlik ve 155 ihbar hattı konusunda bilgilendirildi. Böylelikle öğrenciler emniyet teşkilatını yakından tanıma fırsatı buldu.

Öğrenci Velisi Polis Ömer Öngüç, Polis mesleğini anlatırken, karşılaşacakları her türlü şüpheli durumda aileleriyle ve polislerle bilgi paylaşabileceklerini dile getirerek öğrencilere anlamlı ziyaretleri için teşekkür etti.

Başarı Koleji Müdür Yardımcısı Gülcan Peker,  “Bu anlamlı günde bizler de Başarı Koleji olarak polislerimizin bu mutlu ve gururlu günlerinde yanlarında olmak istedik. Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bizi ağırlayıp, öğrencilerimize teşkilat hakkında bilgilendirme yaptıkları ve tüm birim görevlilerine gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder, Polis Haftalarını kutlarız.” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başarı’lı, öğrenciler, polis, haftasını, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı