Haber Detayı
16 Haziran 2017 - Cuma 10:04 Bu haber 1728 kez okundu
 
Başarı’lı öğrenciler mezun oldu
Başarı Koleji, düzenlediği törenle mezun olan öğrencilerini yeni yaşamlarına uğurladı.
YAŞAM Haberi
Başarı’lı öğrenciler mezun oldu

Başarı Koleji, düzenlediği törenle mezun olan öğrencilerini yeni yaşamlarına uğurladı.

Başarı Koleji, 2016- 2017 Eğitim - Öğretim yılını başarıyla tamamlayan mezunlarına, mezuniyet töreni düzenledi. Törende mezunlar duygu dolu anlar yaşadı. Başarı Koleji bahçesindeki tören, 8.sınıf ve Anaokulu öğrencilerinin, öğretmenleri eşliğinde yürüyüşüyle başladı.

Gecede açılış konuşmasını yapan Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal, “Sevgili öğrenciler, önce milletiniz için yaşayınız. Hangi mekanda yaşarsanız yaşayın, bu okul çatısı altında kazandığınız ve geliştirdiğiniz dostluklarınızı yaşatmak için azami gayret sarf ediniz. Aranızdaki bu dostluk bağını zaman ve mekan ayrılığının koparmasına asla müsaade etmeyiniz. Zaman içerisinde okulunuzdan çok iyi bilgi ve donanımla ayrıldığınızın, birçok şeyi bildiğinizin farkına varacaksınız. Hayatın bu yeni aşamasında okul yılları bir tatlı anı olarak kalırken asıl zorlu ve bütünlemesi olmayan hayat sınavında sizlere başarılar diliyorum. İleriki yıllarda yine karşılaştığımızda sizleri başarılı bir iş adamı, güzel işler başarmış bireyler, mutlu ve huzurlu yaşam süren insanlar olarak görmenin gururu bize yeter de artar bile. Yolunuz açık ve bahtınız aydınlık olsun. En kalbi sevgilerimle alınlarınızdan öpüyorum” dedi.

Geceye katılan Başarı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Numan Gödek, mezunlarına bundan sonraki hayatlarında başarılar dileyerek 8.sınıf öğrencilerinin TEOG’da elde ettiği rekor başarılar sebebiyle Başarı Koleji’nin adını zirveye yazdırdıklarını, bu başarılara katkı koyan tüm Başarı Koleji Ailesi’ne yönetim adına teşekkürlerini sunduklarını dile getirdi. Başarı Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Şeref Görgeç te yaptığı konuşmasında, Başarı Koleji velisi olmaktan duyduğu onuru dile getirirken, Başarı Koleji’nin Manavgat’ta bir marka haline geldiğini, olağanüstü akademik başarılarının yanında sosyal, kültürel ve sportif başarılar ile de kendini kanıtladığını ve böyle bir ailenin mensubu olmaktan gurur duyduğunu ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından okul birincisi Nur Uçar, Anaokulundan 8.sınıfa kadar Başarı Koleji öğrencisi olmaktan duyduğu onuru dile getirerek, tüm arkadaşlarına başarılı olmanın yolunun çok çalışmaktan geçtiğini söyledi. Konuşması sırasında duygulanarak gözyaşlarına hakim olamayan Uçar, “Başarı Koleji benim evim gibi, ailem gibi oldu. Ben anaokulundan itibaren burada büyüdüm. Ve buradan çok şeyler öğrendim. Okulumu, arkadaşlarımı, öğretmenlerimi ve Başarı Koleji’nin hiçbir bireyini asla unutmayacağım. Hepinizi çok seviyorum. Bana emek vermiş bütün öğretmenlerimin ellerinden öpüyorum, bana gösterdikleri aile sıcaklığı için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Plaketini ve mezuniyet belgesini Yönetim Kurulu Başkanı Numan Gödek’ten alan Nur Uçar, okul kütüğüne ismini çakarak Başarı Koleji tarihinde unutulmazlar arasına girdi.

Okul öğretmenleri tarafından verilen diploma ve eskişehirescort.com plaketlerini alan öğrenciler, Ortaokul Müdürü Savaşkan İlmak’ın duygu dolu konuşmasıyla ve 10.yıl marşı eşliğinde kep atma törenini büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiler. 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başarı’lı, öğrenciler, mezun, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı