Haber Detayı
22 Haziran 2019 - Cumartesi 13:46
 
Başarı Koleji’nde mezuniyet balosu
Başarı Koleji öğrencileri, mezuniyetlerini Sunis Kumköy Resort Otel'de düzenlenen tören ile kutladı.
EĞİTİM Haberi
Başarı Koleji’nde mezuniyet balosu

 

Başarı Koleji öğrencileri, mezuniyetlerini Sunis Kumköy Resort Otel'de düzenlenen tören ile kutladı.

Mezuniyet Balosu’na Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal, Ortaokul Müdürü Necip Özbay, 8.sınıf branş öğretmenleri ve mezun olan örenciler katıldı.

HABER MERKEZİ

Mezuniyet Balosu’nun açılış konuşmasını yapan Genel Müdür Nazmi Ünal “Hayatınızda bir sayfa kapanırken tertemiz yeni sayfalara doğru umutla koşacaksınız. Bu süreçte Büyük Türk Milletine yakışır bireyler olun. İnsanın ve insanlığın değerini bilin. Sorumluluk alın. Dürüst olun ve çok çalışın. Kendinize hedefler koyun ve o hedefler için kararlılıkla yürüyün” dedi.

Coşkulu eğlence gecesinde Başarı Koleji 2019 Mezuniyet Pastası kesildi. Mezuniyet pastası kesimi sırasında Başarı Koleji Ortaokul Müdürü Necip Özbay “Sizleri çok seviyoruz, sizler yoğun çalışma temposunda çok çalıştınız ve çok başarılı oldunuz, okulumuzun başarı çıtasını zirveye taşıdınız. Bizleri gururlandırdınız, sizinle ne kadar övünsek azdır. Şimdi eğlenme zamanı doya doya eğlenin bunu hak ettiniz” dedi.

Gece boyunca mezun olan öğrenciler ve öğretmenleri doya doya eğlendiler. Öğrenciler, pisti hiç boş bırakmayarak başarılı oldukları kadar eğlenmeyi de bildiklerini gösterdiler, gönüllerince bir akşam geçirdiler.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başarı, Koleji’nde, mezuniyet, balosu,
Yorumlar
Haber Yazılımı