Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 15:34 Bu haber 1258 kez okundu
 
Başarı Koleji’nde İlköğretim Haftası kutlandı
Başarı Koleji’nde 2019-2020 eğitim-öğretim yılının başında İlköğretim Haftası 4.sınıf öğrencilerinin hazırladığı program ile Başarı Koleji Konferans Salonunda öğrenci ve öğretmenlerin katılımı ile coşkuyla kutlandı.
- Haberi
Başarı Koleji’nde İlköğretim Haftası kutlandı

Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başladı. 4.sınıf öğrencileri, sınıf öğretmenleri  Mehmet Kendir, Ayşe Yılmaz, Nesrin Süzük ve branş öğretmenleri tarafından hazırlanan program, günün anlam ve önemini belirten konuşma ve şiirlerin okunmasıyla devam etti. Programda skeçler, Müzik korosu ve öğrencilerin sunumları yer aldı.

Programın sonunda yeni bir eğitim yılına daha başlamanın coşkusu ve heyecanı içinde olduklarını ifade eden Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal, “Başarı Koleji olarak başarılarla dolu 14 yılı geride bıraktık. 15.yılımıza aynı heyecan ve artan gayretle 2019-2020 eğitim yılında da öğrencilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Yeni öğretim yılının herkese sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini diliyorum. Programın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başarı, Koleji’nde, İlköğretim, Haftası, kutlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı