Haber Detayı
04 Haziran 2020 - Perşembe 22:43 Bu haber 4503 kez okundu
 
Bakanlar 20 Haziran'da Manavgat'ta
Ak Parti Manavgat İlçe Başkanlığı; Ak Parti Antalya Miletvekillerinin, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile yaptıkları toplantı ile ilgili basın açıklaması yaptı.
GÜNDEM Haberi
Bakanlar 20 Haziran'da Manavgat'ta

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanlığı'ndan yapılan basın açıklamasında; Ak Parti Antalya Milletvekillerinin, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile bir araya geldikleri belirtildi. Ak Parti Antalya milletvekillerinin ve bakanların yaptıkları toplantıda Antalya turizmini, normalleşme sürecinde alınan tedbirleri ve bölgemize yapılacak turizm yatırımlarını ele aldıkları ifade edildi.

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: "Manavgat Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak İl Başkanlığımız, milletvekilerimiz ve bakanlarımızla zaman zaman istişareler yapıyoruz. Antalya İl Başkanımız Sayın İbrahim Ethem Taş ile gündeme ilişkin görüşmeler yaptık. Bu görüşmede Ak Parti Antalya Milletvekillerimizin, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşmeleri de değerlendirildi. Milletvekillerimizin ve bakanlarımızın yapmış oldukları toplantıda özellikle Manavgat ve Serik İlçelerimiz ile ilgili kamuoyuna yansıyan bazı asılsız ve yanlış bilgilerin de konuşulduğu bilgisini aldık. Yapılan istişareler sonucunda Antalya kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi için 20 Haziran Cumartesi günü Dışişleri ve Kültür ve Turizm Bakanlarımızın da teşrifi ile Serik ve Manavgat ilçelerimizde istişare ve değerlendirme toplantıları yapılması kararlaştırıldı. Bu toplantılarda sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri başta olmak üzere hemşehrilerimiz en doğru biçimde bilgilendirilecektir.
Çok değerli hemşehrilerimizden kamuoyunda oluşturulmak istenen algılara itibar etmemelerini, yanlış ve gerçeği yansıtmayan bilgilere inanmamalarını istiyoruz. 20  Haziran tarihinde yapılacak toplantılar ile gerek hemşehrilerimiz gerekse sektör temsilcilerimiz sayın bakanlarımız tarafından bilgilendirilecektir.
Biz  19 yıldır Adalet ve Kalkınma Partisi iktidarı tarafından şehrimize yapılan yatırımların sağlanan katkıların devam etmesi için çok büyük bir gayretle çalışmaya devam ediyoruz.
Tüm hemşehrilerimize en derin sevgi, selam ve hürmetlerimiz ile."

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Bakanlar, 20, Haziran'da, Manavgat'ta,
Yorumlar
Haber Yazılımı