Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 16:23 Bu haber 4080 kez okundu
 
Ayşe Rıza Kasapoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kermes
Ayşe Rıza Kasapoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen kermesten elde edilen gelir okul ihtiyaçlarının giderilmesi için kullanılacak.
YAŞAM Haberi
Ayşe Rıza Kasapoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kermes

 

Ayşe Rıza Kasapoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen kermesten elde edilen gelir  okul ihtiyaçlarının giderilmesi için kullanılacak.

Okul bahçesinde düzenlenen kermese;  Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit, Manavgat  Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir, Manavgat Müftüsü Mustafa Atilla, Hayırsever Ömer Kasapoğlu, Anadolu Gençlik Vakfı Başkanı Mehmet Gayretli, Manavgat Önder Derneği Başkanı Bahadır Sertel, Okul Aile Birliği Başkanı Servet Deniz,  Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. Kermesin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirten Ayşe Rıza Kasapoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Huriye Özerdem;” Okul Aile Birliği, okul idaresi, velilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin desteğiyle düzenlemiş olduğumuz kermesimiz yoğun ilgi gördü. Öğrencilerimizin hazırlamış olduğu yiyecekler ve eğitim gönüllülerinin destekleriyle elde edilen ürünler misafirlerimizin beğenisine sunuldu. Kermesimiz ‘’Birlikten kuvvet doğar’’ fikrinin bir kez daha kanıtlamış oldu. Kermesimizden elde edilecek olan gelir gelecek nesillere daha güzel yarınlar bırakmak için okulumuzun ve öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılacaktır “ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ayşe, Rıza, Kasapoğlu, Kız, Anadolu, İmam, Hatip, Lisesi’nde, kermes,
Yorumlar
Haber Yazılımı