Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 10:01 Bu haber 2118 kez okundu
 
Ayın Polisi ödülü Manavgat’a geldi
Antalya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından personelin moral ve motivasyonunu artırmaya yönelik olarak düzenlenen Ayın Polisi ödüllerinde; ‘Ayın Dış İlçeler Polisi’ ödülü Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuruna verildi.
YAŞAM Haberi
Ayın Polisi ödülü Manavgat’a geldi

 

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından personelin moral ve motivasyonunu artırmaya yönelik olarak düzenlenen Ayın Polisi ödüllerinde; ‘Ayın Dış İlçeler Polisi’ ödülü Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuruna verildi.

Görevi boyunca toplumun huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlamak için canını hiçe sayarak görev yapmakta olan Emniyet Teşkilatı personelinin mesleğini daha profesyonelce yürütmelerini, daha başarılı olmalarını ve göstermiş oldukları başarıda devamlılıklarını sağlamak, moral ve motivasyonlarını yükseltmek amacıyla olağanüstü gayret ve çalışmaları sonucu emsallerine göre başarılı görev yapan personel arasından Antalya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ‘Ayın Polisi’ seçiliyor.

Mart ayı içerisinde başarılı görev yapan personeller arasından;

30 Mart günü saat 01.30 sıralarında, hakkında “Silahla Tehdit, Tehdit, Dolandırıcılık, Resmi Belgede Sahtecilik, Hırsızlık, Özel Hayata İlişkin Görüntü ve Sesleri İfşa Etmek ve Hakaret suçlarından” 20 ayrı arama kaydı ve 9 yıl 20 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan cezaevi firarisi E.Ç. isimli şahsın Aksu İlçesi Pınarlı Mahallesinde bulunan bir adrese geldiğini tespit ederek gerekli güvenlik önlemlerinin alınması sonucu evin arka penceresinden atlamak suretiyle kaçma girişiminin engellenip yakalanması olayında göstermiş olduğu üstün gayret ve başarılı çalışmaları nedeniyle Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru B.Ç. ‘Ayın Merkez İlçeler Polisi’,

07 Mart günü saat 20.00 sıralarında, 7 adet” Konut Dokunulmazlığı”, 41 adet “Evden Hırsızlık” olayının şüphelisi cezaevi firarisi E.K.’nın Aydınevler Mahallesinde bulunan bir sokakta kimlik ibraz etmesi istenmesi üzerine kaçmaya çalışan şahsın kovalamaca neticesinde yakalanarak adli mercilere teslim edilmesinde göstermiş olduğu üstün gayret ve başarılı çalışmaları nedeniyle Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru O.A. ‘Ayın Dış İlçeler Polisi’ olarak seçildi.

Ayın Polisi olarak seçilen polis memurları 13 Nisan günü saat 15.00’de İl Emniyet Müdür Vekili Ramazan Ahmet Taşır’ın makamında, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımı ile düzenlenen törenle 1’er adet çeyrek altın ve teşekkür belgeleri ile ödüllendirildiler.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Ayın, Polisi, ödülü, Manavgat’a, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı