Haber Detayı
13 Haziran 2017 - Salı 09:41 Bu haber 1769 kez okundu
 
Aydın: “Bir Sezonu Daha Sorunsuz Bitirdik”
2016-2017 eğitim öğretim yılının tamamlanmasının ardından bir açıklama yapan Manavgat ve Çevresi Öğrenci Servis Hizmetleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Mustafa Aydın: “Bizler Manavgat ilçemizde 322 ortağımızla Türkiye’nin en etkin kooperatiflerinden biri olarak, Velilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak değerli varlığımız olan evlatlarımızın sevkini icra ederek hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar değerli, güzel ve bir o kadar da hassasiyet isteyen bir meslek olduğunun bilincindeyiz” dedi
YAŞAM Haberi
Aydın: “Bir Sezonu Daha Sorunsuz Bitirdik”

2016-2017 eğitim öğretim yılının tamamlanmasının ardından bir açıklama yapan Manavgat ve Çevresi Öğrenci Servis Hizmetleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Mustafa Aydın: “Bizler Manavgat ilçemizde 322 ortağımızla Türkiye’nin en etkin kooperatiflerinden biri olarak, Velilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak değerli varlığımız olan evlatlarımızın sevkini icra ederek hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar değerli,  güzel ve bir o kadar da hassasiyet isteyen bir meslek olduğunun bilincindeyiz” dedi

Manavgat ve Çevresi Öğrenci Servis Hizmetleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Mustafa Aydın 2016-2017 Eğitim öğretim yılının bitmesiyle ilgili açıklama yaptı. Mustafa Aydın açıklamasında: “Öğrencilerimizin taşımacılığını yapan servisçi ortaklarımız yaklaşık 180 iş günü ve takribi 8,5 ay süren eğitim öğretim yılını 09.06.2017 tarihi itibari ile tamamlamış bulunmaktadır. Öncelikle sektörümüzü temsilen Manavgat merkez ve mahallelerinde öğrenci servisçiliğini en iyi şekilde organizeli ve disiplin ilkeleri çerçevesinde tamamlayıp, bu yıl da yüz akıyla bir sezonu tamamlama gururunu yaşatan ortaklarımıza ve öğrencilerimizin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde evden okula, okuldan eve taşınması amaçlı çalıştırılan Rehber personellerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Sektörümüzün ilkeleri ve tüzükleri doğrultusunda disiplinli ve onurlu bir şekilde mesleğini icra eden ortaklarımız her daim kooperatifimizin gurur kaynağı olmuştur.

Şüphesiz ki en güzel duygu ve özverilerle de pozitif mücadelelerle Eğitim Öğretim veren geleceğin yeni nesillerini yetiştiren başta Milli Eğitim Müdürlüğümüz olmak üzere tüm okul müdürlerimiz ile öğretmenlerimize de kurumumuz adına vermiş oldukları desteklerinden ötürü teşekkürlerimi arz ederim.

TÜRKİYE’NİN EN ETKİN KOOPERATİFİ

2016-2017 Eğitim Öğretim yılında servis araçlarımızdan yararlanarak aynı duygu düşünce ve inancı paylaştığımız değerli Öğrencilerimize ve Velilerimize bize olan güven ve itimatlarından dolayı da ayrıca teşekkürlerimizi basın yoluyla iletmek istiyorum.Bizler Manavgat ilçemizde 322 ortağımızla Türkiye’nin en etkin kooperatiflerinden biri olarak, Velilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak değerli varlığımız olan evlatlarımızın sevkini icra ederek hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar değerli,  güzel ve bi o kadar da hassasiyet isteyen bir meslek olduğunun bilincindeyiz.

HAYIRLI TATİLLER DİLERİM

Bugün Manavgat ilçemizin tüm mahallelerinde gerek taşımalı eğitim ve gerekse özel servisten yararlanma yoluyla binlerce öğrencimiz ile aynı eğitim ve öğretim heyecan ve duygusunu birlikte yaşama ayrıcalığını tadıyoruz. 322 ortağımız bazında bu yıl gerçekleştirmiş olduğumuz takribi öğrenci taşıma analizi şu şekildedir;  Özel ve Tüzel Okullarımıza 335 hat üzerinden 140 ortağımızla 6 Bin 50 öğrenci, Ortaöğretim (Lise) ve İlköğretim  Taşımalı Okullarımıza 285 hat üzerinden 170 ortağımızla 5 Bin 25 öğrenci, Özel Eğitim (Engelli) Taşımalı Okullarımıza 15 hat üzerinden 12 ortağımızla 195 öğrencinin taşımasını yapmış bulunmaktayız. Her daim Öğrencilerimizle iç içe olduğumuz meslek mensuplarından birini yapmak şüphesiz sektör temsilcilerimiz açısından bize bir ayrıcalıktır. İlçemiz adına yaptığımız iş çok değerli çok anlamlı ve manalı bir iş olup,

2016-2017 Eğitim Öğretim yılının bitmesiyle kurumumuzun amaç ve faaliyetleri çerçevesindeki çalışmalarında emeği geçen kamu kurum ve kuruluşlara, yılın büyük bir kısmını eğitim kadroları ile yollarda geçiren ortaklarımıza ve servislerimizden yararlanan öğrenci ve velilerimize saygı ve sevgilerimi sunar, Tüm Eğitim Öğretim camiasına hayırlı tatiller dilerim” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Aydın:, “Bir, Sezonu, Daha, Sorunsuz, Bitirdik”,
Yorumlar
Haber Yazılımı