Haber Detayı
05 Şubat 2020 - Çarşamba 16:54 Bu haber 1647 kez okundu
 
Ay; üreticinin taleplerini Ankara’ya taşıdı
Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Yüksek İstişare Kurulu Toplantısına katılan Manavgat Süt Üreticileri Birliği Başkanı Bilal Ay, toplantı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
EKONOMİ Haberi
Ay; üreticinin taleplerini Ankara’ya taşıdı

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Yüksek İstişare Kurulu Toplantısında süt üreticisinin ülke genelindeki ve bölgesel sorunlarının masaya yatırıldığını ifade eden Ay; bu konularla ilgili gerek Tarım ve Orman Bakanlığı, gerekse Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği nezdinde çözüme kavuşmasına odaklandıklarını ifade etti. Ay; Sorunların çözümü konusunda gerekli tedbir ve düzenlemelerin yapılması yönünde istişarelerde bulunduklarını da ifade etti.
Akdeniz Bölge Sorumlusu olarak bölgemizin sorunlarını ve üreticimizin isteklerini toplantıda uzun uzun dile getirdiğini ifade eden Ay şöyle konuştu; “İnşaallah gerekli çalışmaların başlatılarak çözümlendiğini Akdeniz Bölgesi ve Manavgat‘taki üreticiler olarak görürüz. İstişare toplantılarımız belirli aralıklarla devam edecek. Üreticimizin isteklerini Manavgat Süt Üreticileri Birliği olarak Ankara’ya taşımaya devam edeceğiz. Akdeniz Bölgesi ve Manavgat hayvancılığının hakettiği yeri bulacağına inancım tamdır. Tüm hemşehrilerime ve üreticilerimize bereketli kazançlar dilerim.”
Kaynak: (AT) - Alper TAMER Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Ay;, üreticinin, taleplerini, Ankara’ya, taşıdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı