Haber Detayı
10 Temmuz 2021 - Cumartesi 17:58 Bu haber 3807 kez okundu
 
AŞT “Kunduracı Doktor” oyunu ile Manavgat’ta
Antalya Büyükşehir Belediyesi, sinema, tiyatro ve konserlerle yaz akşamlarında kültür sanat etkinlikleri düzenliyor. Pandemi nedeniyle ara verilen etkinlikler yeni düzenlemeler sonrasında seyirci ile buluşuyor.
KÜLTÜR Haberi
AŞT “Kunduracı Doktor” oyunu ile Manavgat’ta

Pandemi döneminde seyircisinden uzak kalan Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları (AŞT), üç farklı oyun ile ilçe turnelerini sürdürüyor. AŞT,  köy seyirlik oyunu “Düğün Hatırası “ve “Takıntılar” isimli oyunla izleyenleri kahkahaya boğuyor.  AŞT şimdi de “Kunduracı Doktor” isimli oyun ile Antalyalı tiyatroseverler ile buluşuyor. 

 

İLÇE TURNELERİ SÜRÜYOR
Duşan Kovaçevic'in yazdığı, Baran Şükrü Babacan'ın yönettiği Kunduracı Doktor, ilçe turneleri kapsamında Manavgat Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Pandemi önlemleri gözetilerek gerçekleştirilen etkinlikte AŞT oyuncuları Manavgatlı tiyatroseverlere keyifli bir gece yaşattı. 

 

TAKINTILAR 17 TEMMUZ’DA ELMALI’DA 
İlçe turneleri kapsamında ilk gösterimini Manavgat’a yapan Kunduracı Doktor, diğer ilçelerde de izleyicilerle buluşacak. AŞT’nin ilçe turneleri kapsamında “Takıntılar” 17 Temmuz’da Elmalı ve 18 Temmuz’da Kumluca’da sahnelenecek. “Kunduracı Doktor” ise 24 Temmuz’da Alanya Açık Hava Tiyatrosu, 31 Temmuz’da Kaş Antik Tiyatro’da izleyici ile buluşacak. 

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: AŞT, “Kunduracı, Doktor”, oyunu, ile, Manavgat’ta,
Yorumlar
Haber Yazılımı