Haber Detayı
03 Temmuz 2017 - Pazartesi 09:47 Bu haber 1900 kez okundu
 
ASAT Gazipaşa’ya iyi geldi
Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa’dan Kaş’a altyapı sorunlarını tek tek çözüyor. ASAT ekipleri Gazipaşa’ya bağlı Beyobası Mahalle halkının yıllardır beklediği kanalizasyon çalışmalarına başladı.
YAŞAM Haberi
  ASAT Gazipaşa’ya iyi geldi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa’dan Kaş’a altyapı sorunlarını tek tek çözüyor. ASAT ekipleri Gazipaşa’ya bağlı Beyobası Mahalle halkının yıllardır beklediği kanalizasyon  çalışmalarına başladı.

 

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Gazipaşa’nın Beyobası Mahallesi’ne 2 bin 500 metre kanalizasyon hattı döşemek için düğmeye bastı. Ekipler, toplamda 120 ailenin faydalanacağı 2 bin 500 metrelik kanalizasyon çalışması yürütüyor. Gazipaşa D-400 Karayolu Sanayi Kavşağı ile Beyobası Camisi arasına döşenecek olan kanalizasyon hattında 200’lük ve 300’lük korige borular kullanılıyor. Çalışmalar tamamlandığında Beyobası Mahallesi’nin yüzde 50’sinin kanalizasyon sorunu çözülmüş olacak.

“HAYIRLI, UĞURLU OLSUN”

Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükakça, ASAT’ın çalışmalarını değerlendirdi. Büyükakça,  “İlçemizin dört bir köşesinde alt ve üstyapı çalışmaları devam ediyor. Ekiplerimiz sanayi Kavşağı ile Beyobası Camii arasında 2 bin 500 metre kanalizasyon şebeke hattı çalışması yapıyor. Çalışmaların yaklaşık 20 gün içerisinde tamamlanmasını bekliyoruz. Beyobası Mahallemizde ikamet eden 120 ailemizin kanalizasyon sorunu çözülmüş olacak. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.

Antalyalıların kendisine verdiği destekten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Menderes Türel, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Sizler bize güvendiniz ve bizi destekleyip göreve getirdiniz. Belki bu desteğiniz olmasaydı çok seneler bu hizmetleri bekliyor olabilirdik. Bu hizmetleri Kaş’ımız şimdi alabiliyor. Ben Kaş’ta yaşayan tüm hemşehrilerimize, vatandaşlarımıza bize gösterdikleri güven ve destekten dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu güzel kültürel etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen başta Kaş Belediye Başkanımız, Kaymakamımız ve personelimize teşekkürü bir borç biliyorum. Kaş’ın keyfini çıkarmaya devam edin. Kaş’ımız bu festivalle her yıl taçlanıyor. İnşallah bundan sonra da devam edecek.”

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: , , ASAT, Gazipaşa’ya, iyi, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı