Haber Detayı
19 Şubat 2020 - Çarşamba 21:22 Bu haber 606 kez okundu
 
Antalyaspor iyilik peşinde koşacak
Bu yıl Antalya’da 15’inci kez gerçekleştirilecek olan Runatolia Maratonu çerçevesinde oluşturulan ‘Yardımseverlik Koşusu’na Antalyaspor da katılıyor.
SPOR Haberi
Antalyaspor iyilik peşinde koşacak

Futbolun dışında 11 branşta daha Türk sporuna hizmet ederken sosyal sorumluluk projelerinde de ön planda olan Antalyaspor, bu kez çabasını Türk Eğitim Vakfı (TEV) Antalya Şubesi için ortaya koyacak. 
 
EĞİTİMLİ KIZLAR UMUTLU YARINLAR
1 Mart Pazar günü Antalya’da gerçekleştirilecek olan Runatolia Maratonu’nda Yardımseverlik Koşusu’na katılacak olan Antalyaspor, ‘İyilik Peşinde Koş’ sloganı çerçevesinde oluşturulan ‘Antalyaspor Koşu Takımı’ ile eğitime de katkı koyacak. Türk Eğitim Vakfı Antalya Şubesi’nin ‘Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar’ projesine destek olacak Antalyaspor koşu takımına yöneticiler, teknik ekip, futbolcular, kulüp personeli ve
taraftarlar da dahil olabilecek. 
 
EL BİRLİĞİ İLE YARDIM EDİLECEK
1 Mart’ta Cam Piramit önünde başlayacak olan yarışa Antalyaspor formaları ile katılım sağlanacak, koşu takımında yer alanlar, sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları ile TEV’in projesine maddi katkı için çağrıda bulunacak. Antalyaspor koşucuları aracılığı ile yapılacak bağışlar Antalyaspor adına kız
öğrencilerin eğitimi için TEV’e bağışlanacak. Katılım ve destek için yapılması gerekenler ise kulübün resmi web sitesi 'antalyaspor.com.tr' ve sosyal medya hesaplarında detaylarıyla anlatıldı.
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Antalyaspor, iyilik, peşinde, koşacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı