Haber Detayı
14 Ekim 2020 - Çarşamba 11:10 Bu haber 1571 kez okundu
 
Antalya ve Afyonkarahisar iş dünyası buluştu
Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD) ve Afyonkarahisar Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (AFSİAD) arasında dostluk ve iş birliğine yönelik protokol imzalandı.
EKONOMİ Haberi
Antalya ve Afyonkarahisar iş dünyası buluştu

Antalya ve Afyonkarahisar iş dünyasının ekonomik ve sosyal dinamiklerine yönelik eğitim ve iş geliştirme konularında imzalanan protokol ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Akın Akıncı ve AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın’ın imzalarıyla gerçekleşti. Protokol imza törenine ANSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ercan Özbek, Dr. H. Rana Demirer, Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Necdet Alkandemir, Yönetim Kurulu Mali Yönetmeni İlhan Karakaya ve Yönetim Kurulu Toplantı Yönetmeni Sarper Dermut ile AFSİAD Başkan Yardımcıları Hüseyin Tokman, Murat Tabak ve İş Geliştirme Koordinatörü Bülent Kılıç katıldılar.  

ORTAK PAYDA İŞ BİRLİĞİ 
Afyonkarahisar’ın milli mücadelenin önemli safhalarının sürdürüldüğü topraklar olması dolayısıyla da kendileri adına önemli bir kent olduğunu kaydeden ANSİAD Başkanı Akın Akıncı, “ANSİAD 30 yıllık bir dernek ve bizler bu sorumlulukla beraber iş geliştirme ve iş birliği bağlamında ortak paydada bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Globalleşmeden bahsederken önceliğimiz ülkemiz içinde kendi iş birliği kültürünü geliştirmek olmalı ve bu doğrultuda çalışmalar yapmak bizler adına önemli” dedi. ANSİAD ile birlikte güzel bir enerji oluşturmayı hedeflediklerini dile getiren AFSİAD Başkanı Kadir Sayın, “Biz o enerjiyi ANSİAD’tan aldığımızı memnuniyetle belirtmek isteriz. Bir çatı altında buluşup çalışmalarımızı sürdürmek hepimiz için önemli. Doğru insanlarla, doğru iş birlikleriyle ilerleyebiliriz” diye konuştu.  

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Antalya, ve, Afyonkarahisar, iş, dünyası, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı