Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 10:56 Bu haber 6883 kez okundu
 
Antalya Turizm Fuarı sektöre ışık tutacak
Antalya Turizm Fuarı, 28-29 Ekim 2019 tarihlerinde Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Turizm Dünyasındaki en son gelişmeleri paylaşmak üzere tüm paydaşları bir araya getirecek fuar kapsamında 15 farklı kategoride turizm komiteleri oluşturulacak. Ulusal ve uluslararası turizm uzmanlarının yer alacağı komitelerin değerlendirmeleri akademisyenler tarafından sonuç raporu oluşturularak sektöre sunulacak. Rapor, sektöre ışık tutarken kazanan turizm ve turizmci olacak.
TURİZM Haberi
Antalya Turizm Fuarı sektöre ışık tutacak

28-29 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Antalya Turizm Fuarı’nda, ortak akılla “Turizmin Kalbi” konuları masaya yatırılacak. Toplam 15 farklı kategoride komite kurulacak. Sektörün öncü isimlerinin yer alacağı komitenin konu başlıkları; Tourism Technology, Tourism Online, Tourism Human Resource, Tourism Hotel Sales & Marketing, Tourism Media, Tourism Hotel Management, Tourism Agency & Tour Operator, Tourism Spa and Wellness, Tourism Entertainment, Tourism Hotel Purchasing, Tourism Gastronomi, Tourism Healty, Tourism M.I.C.E, Tourism Germany Market, Tourism CIS Market olarak belirlenerek sektör, uzmanlar tarafından analiz edilecek.

SEKTÖRÜN CHECK-UP’I NİTELİĞİNDE

Uzmanların Swot analizi, akademisyenler tarafından sonuç raporu haline getirilerek turizm sektörünün tüm aktörleriyle paylaşılacak. Sonuç raporunda çeşitli stratejik senaryolar ortaya konulacak. Antalya Turizm Fuarı kapsamında oluşturulacak sonuç raporu; sektörün Check-Up‘ı niteliği taşıyacak.

YENİ SEZONA YENİ BİR VİZYON

ATF, Türk Turizmini en güçlü olduğu yönü olan Türk Misafirperverliği ile en güçlü olduğu yerde, evinde, ortak aklı, ortak duyguyu yakalayarak yeni sezona yeni bir vizyon oluşturacak. Antalya Turizm Fuarı; Türk Turizm endüstrisinin sürdürülebilir, kapsayıcı ve çevreye duyarlı, yeni bakış açıları ile gelişmesine, konaklama ve seyahat sektörünün ekonomik verimliliğini artırmasına, hizmet ve ürün sağlayıcılarının çalışmaları için yeni fırsatlar sunmasına, seyahat üreticilerini ve gezginleri Türkiye’de tatile teşvik etmeye ve endüstrinin geleceğe daha iyi hazırlanmasına katkı sunacak.

29 EKİM KIRMIZI BEYAZ

Antalya Turizm Fuarı, Turizm sektörünü ve ülkemiz misafirlerini 28 Ekim’de Come Together  Party ve 29 Ekim’de Kırmızı Beyaz Cumhuriyet  Partisi ile yeni sezona uğurlayacak.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Antalya, Turizm, Fuarı, sektöre, ışık, tutacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı