Haber Detayı
22 Ağustos 2020 - Cumartesi 18:15 Bu haber 8501 kez okundu
 
Antalya Orman’da operatör kura çekimi
Orman Genel Müdürlüğü Antalya İl Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 22 iş makinesi operatörü için kura çekimi yapıldı. Antalya Bölge Müdürlüğü yerleşkesinde yapılan kura çekiminde korona salgını önlemleri dikkat çekti.
DİĞER Haberi
Antalya Orman’da operatör kura çekimi

Antalya Orman İl Bölge Müdürlüğü bünyesinde iş makinesi operatörü olarak istihdam edilmek üzere görevlendirilecek işçiler için kura çekimi yapıldı. 22 adet daimi işçi alımı için bölge müdürlüğü yerleşkesinde noter huzurunda yapılan kura çekiminde korona tedbirleri dikkat çekti.

Konuyla ilgili olarak Antalya İl Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada: “Orman Genel Müdürlüğümüzce, Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde (Antalya İli) istihdam edilmek üzere  1 adet Dozer Operatörü, 8 adet Greyder Operatörü, 5 adet Ekskavatör Operatörü, 7 adet İş Makinesi Operatörü ve 1 adet Traktör Operatörü olmak üzere toplam 22 adet Daimi İşçi alımına yönelik olarak müracaat sayısı, talep sayısının 4 katını geçen meslekler için 4 katı asil ve 4 katı yedek adayların belirlenmesi amacıyla 20.08.2020 Perşembe günü Bölge Müdürlüğümüz yerleşkesi içerisinde bulunan futbol sahasında noter huzurunda adayların katılımı ile kura çekilişi gerçekleştirildi.

“Kovid 19” önlemleri kapsamında açık alanda, sosyal mesafe, hijyen ve maske kullanımı gibi hususlara titizlikle riayet edilerek yapılan kura çekimi törenine Antalya Orman Bölge Müdür Yardımcımız Fuat Nur, Personel Şube Müdürümüz Halil İbrahim Ünüvar ve Şube Müdürlüğü Personelleri, 9. Noter Yetkilileri ile işçi adayları katılım sağladı.

Bölge Müdür Yardımcımız Fuat Nur’un, süreçle ilgili açıklayıcı bilgiler vererek adaylara hayırlı olsun temennisi ile başlayan çekilişte müracaat sayısı talep sayısından fazla olan Ekskavatör Operatörlüğü için 20 asil ve 20 yedek, İş Makinesi Operatörlüğü için 28 asil ve 28 yedek ve Traktör Operatörlüğü için ise 4 asil ve 4 yedek kura çekimi gerçekleştirildi” denildi.

Noter Kura sonuçları, sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazananlar ve sınavla ilgili gerekli açıklamalar, adaylara yazılı tebligat yapılmaksızın, bölge müdürlüğünün https://antalyaobm.ogm.gov.tr web sayfasında “duyurular” bölümünde 24-26 Ağustos 2020 tarihleri arasında ilan edilecek.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Antalya, Orman’da, operatör, kura, çekimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı