Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 15:35 Bu haber 1735 kez okundu
 
Antalya Koleji’nde tanıtım toplantıları
Antalya Koleji Manavgat Kampüsünde velilere Cambridge International School, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine ise kulüp tanıtımları yapıldı.
EĞİTİM Haberi
Antalya Koleji’nde tanıtım toplantıları

Antalya Koleji Manavgat Kampüsü konferans salonunda, Cambridge International School Program Koordinatörü Yüksel Arık ve Cambridge Üniversitesinde Uzman Eğitimci Sharon Barratt tarafından  İlkokul ve Ortaokul öğrenci velilerine yönelik program ve programın uygulanışı ile ilgili genel bir sunum gerçekleştirildi.

ANTALYA KOLEJLİ ÖĞRENCİLERE KULÜP TANITIMI

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında katılım göstermek istedikleri öğrenci kulüplerini belirlemek için konferans salonunda toplandı.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen öğrenci kulüpleri tanıtımları öğretmenlerin hazırladığı sürpriz müzik ve videolarla gerçekleştirildi.

Öğrencilere, tiyatro, müzik (keman, gitar, piyano), Eko-Fen, Cooles Deutsch, İngilizce (JMUN Club), İngilizce drama, Yetenekli Eller, Bilişim Garajı, spor (voleybol, futbol, basketbol, modern dans, su topu, yüzme), satranç, akıl oyunları kulübü hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı.

Eğitim yılı boyunca devam eden öğrenci kulüpleri çalışmalarında öğrenciler hem ilgi duydukları alanlarda kendilerini geliştirme fırsatı bulacak hem de keyifli ve renkli çalışmalara imza atacak.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Antalya, Koleji’nde, tanıtım, toplantıları,
Yorumlar
Haber Yazılımı