Haber Detayı
14 Ağustos 2020 - Cuma 17:41 Bu haber 2072 kez okundu
 
Antalya genelinde tedbirler denetlendi
Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 12 Ağustos'ta Antalya genelinde Covid-19 tedbirleri kapsamında berber, kuaför ve güzellik salonlarında denetimler yaptı.
ASAYİŞ Haberi
Antalya genelinde tedbirler denetlendi

Covid­19 salgınının görüldüğü andan itibaren salgının kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve salgının/bulaşmanın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla alınan tedbir kararları Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından da kontrol ediliyor.

Antalya Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; "İçerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde, salgınla mücadelenin genel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra her bir faaliyet alanı/iş kolu için alınması gereken önlemler ayrı ayrı belirlenerek bu kural ve tedbirler çerçevesinde faaliyetlerin sürdürülmesi sağlanmaktadır.
Coronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi için “Sağlık İçin Hepimiz İçin” parolası ile 12 Ağustos günü ilimiz genelinde (847) berber/kuaför/güzellik merkezlerinde denetim yapılmıştır" denildi.

Kaynak: (AT) - Alper TAMER Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Antalya, genelinde, tedbirler, denetlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı