Haber Detayı
03 Kasım 2019 - Pazar 19:25 Bu haber 1496 kez okundu
 
Antalya emniyetinde rütbe terfi töreni
Bir üst rütbeye terfi eden yirmibir personel için düzenlenen törende yeni rütbeleri İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat ULUCAN tarafından takıldı.
ASAYİŞ Haberi
Antalya emniyetinde rütbe terfi töreni

Yılı Yüksek Değerlendirme Kurulunca Antalya Emniyet 
Müdürlüğü kadrosunda görevli; 2.Sınıf Emniyet Müdürü rütbesinden 1. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine 2, 3. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesinden 2. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine 6, 4. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesinden 3. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine 7, Emniyet Amiri rütbesinden 4. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine 6, olmak üzere toplam 21 personele rütbeleri İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat ULUCAN tarafından törenle takıldı.
Törende konuşan İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat ULUCAN, “Yaşadığımız bugünlerde ulusal güvenliğimiz için Suriye’nin kuzeyinde başlatılan Barış Pınarı Haraketı’ndan dolayı daha sade bir törenle arkadaşlarımızın rütbelerini takdim etmek istedik. Bugüne kadarki çalışmalarımızın geri dönüşümleri olumlu olarak yansıdı. Bu yüzden sizlere ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Her zaman 
desteğimle arkanızda olduğumu bir kez daha hatırlatmak isterim.
Polislik mesleği zor ve meşakkatli bir meslektir. Bu görevi yerine getirirken ailemizden, özel hayatımızdan birçok fedakârlık yapmaktayız. Bizlere başarılı çalışma ortamı sağlayan ailelerimize, eşlerimize, bizlere verdikleri destek ve güvenden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Bilmenizi isterim ki rütbe demek sorumluluk demektir. Her rütbe yükselişi vatandaşımıza, milletimize ve ülkemize karşı olan sorumluluğumuzda artışlar meydana getirmektedir. 
Bir üst rütbeye terfi eden yirmibir personelimizin yeni rütbeleriyle de başarılı hizmetler yapacakları inancıyla; hepinize görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Antalya, emniyetinde, rütbe, terfi, töreni,
Yorumlar
Haber Yazılımı