Haber Detayı
21 Haziran 2018 - Perşembe 09:43 Bu haber 7334 kez okundu
 
Anadolu Gençlik Derneği yaz kursu düzenliyor
Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Manavgat Temsilciliği, 26 Haziran - 3 Ağustos tarihleri arasında hem dini hem de sosyal-kültürel faaliyetlerin yer aldığı yaz kursu düzenliyor.
EĞİTİM Haberi
Anadolu Gençlik Derneği yaz kursu düzenliyor

 

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Manavgat Temsilciliği, 26 Haziran - 3 Ağustos tarihleri arasında hem dini hem de sosyal-kültürel faaliyetlerin yer aldığı yaz kursu düzenliyor.

Anadolu Gençlik Derneği’nin tüm Türkiye’de okulların kapanması ile birlikte organize ettiği Yaz Etkinlikleri 2018 programı 26 Haziran Salı günü başlıyor. Okulların tatil olmasıyla birlikte AGD Manavgat Temsilciliği de 6 haftalık bir yaz kursu düzenleyecek. Tecrübeli eğitimciler tarafından öncelikle ahlaki ve manevi eğitimlerin verileceği kursta, yüzme, ata binme, gezi, piknik, tekne gezisi, gokart ve yarışmaların olacağı sosyal-kültürel faaliyetler de gerçekleştirilecek. Anadolu Gençlik Manavgat Temsilcisi Mehmet Gayretli, her sene olduğu gibi bu senede yaz kursu düzenleyeceklerini belirterek, “Öğrencilerimiz etkinliklerle hem eğlenecekler, hem de Kur’an-ı Kerim ve temel dini eğitimleri öğrenecekler. Yaz etkinlikleri içerisinde Kur’an-ı Kerim’, Ezan Okuma, Siyer, Esmaül Hüsna, İlmihal, Örnek Şahsiyetler, Peygamberler Tarihi ve temel dini bilgiler dersleri verilecek. Kayıt yaptıran öğrencilerimize kurs kitapları, çanta, tişört ve şapka ücretsiz olarak verilecektir. Sabah 09.00’da başlayacak derslerimiz 16.00’da sona erecektir. Haftada 2 gün öğleden sonra öğrencilerimiz çeşitli geziler, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katılabilecekler. Toplam 6 hafta sürecek yaz kursumuzda, öğrenciler Manavgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim görecekler. Müracaatlar Manavgat İmam Hatip yanındaki Anadolu Gençlik binamızda yapılacaktır. Sınırlı sayıda kontenjanımız olup, velilerimizi çocuklarını programımıza kayıt etmeleri için davete diyoruz. Bilgi ve kayıt için 0242 746 0 333 ve 0532 688 84 84 numaralardan bizlere ulaşabilirler” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Anadolu, Gençlik, Derneği, yaz, kursu, düzenliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı