Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 13:51 Bu haber 3170 kez okundu
 
Ak Parti Manavgat SKM Bozkurt ve Rabia selamlarıyla açıldı
Ak Parti Manavgat Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM); Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Parti Antalya Milletvekilleri İbrahim Aydın, Kemal Çelik ve Atay Uslu, Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy’un katılımı ile açıldı. Tören alanına gelen Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu kendisine bozkurt selamı veren vatandaşları bir eli ile bozkurt, diğer eli ile rabia işareti vererek selamladı.
SİYASET Haberi
Ak Parti Manavgat SKM Bozkurt ve Rabia selamlarıyla açıldı

 

Ak Parti Manavgat Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM); Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Parti Antalya Milletvekilleri İbrahim Aydın, Kemal Çelik ve Atay Uslu, Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy’un katılımı ile açıldı. Tören alanına gelen Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu kendisine bozkurt selamı veren vatandaşları bir eli ile bozkurt, diğer eli ile rabia işareti vererek selamladı.

Ak Parti Manavgat Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Güllük Caddesi’nde açıldı. SKM’nin açılışı için düzenlenen törene Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Menderes Türel, Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Ak Parti Antalya Milletvekilleri İbrahim Aydın, Kemal Çelik ve Atay Uslu, Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, Ak Parti ve MHP Manavgat Belediyesi Meclis üyeleri, eski Ak Parti İlçe Başkanları, eski belde belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları başkanları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninin ilk konuşmasını Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu gerçekleştirdi. Manavgat’ta huzur ortamı oluşturmaya, Manavgat’ın hizmetkarı olmaya geldiklerini ifade eden Halimoğlu, “İnanıyorum ki halis bir niyetle çıktığımız bu yolda Rabbim bizleri muzaffer eyler. Sizlerin de desteğiyle Manavgat’ımızı gönül belediyeciliği ile iktidarla, Manavgat’ımızın hizmetkarı olacak kadrolarla huzurunuzdayız. Bizlere düşen Manavgat’ımızın hak ettiği yerlere gelmesi, uluslararası kent vizyonuna kavuşması için Menderes Türel ve Hasan Öz başkanımız için özellikle memleketimiz için gece gündüz demeden çalışıp gönüller kazanmaktır” dedi.

MANAVGAT BELEDİYESİ EGO TATMİN ETME YERİ DEĞİL

Halimoğlu’nun ardından Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz konuşmasını gerçekleştirdi. Öz, doğup büyüdüğü, oyun oynadığı Manavgat’a hizmet etmek için aday olduğunu belirterek, “Bana güvenerek beni bu göreve layık görerek Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayip Erdoğan başta olmak üzere cumhur ittifakının tüm yetkili kurumlarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Geçmişten bugüne kadar Manavgat’a hizmet eden herkese teşekkür eden Öz, “Beni tanıyorsunuz 5 yılık ilçe başkanlığım dönemimde bizlerden yardım isteyen Manavgatlı kardeşlerimizi ötekileştirmeden hangi dünya görüşünü ve siyasi partiyi desteklediğini bir kenara koyarak gücümün yettiği kadar destekledim. Sorunlarına eğildim ve çözmeye çalıştım. Bu süreçte hiç kimse asla ayrım yaptığımı ve insanları ötekileştirdiğimi iddia edemez. Siyasete başlayan her insanın bir ideali vardır benim idealimde, hayalimde insanların yüzünün güldüğü, mutlu olduğu yaşanabilir bir Manavgat’ı hep birlikte hayata geçirmek. Turizmde, ticarette, tarımda marka bir şehir yaratmak bu hayali gerçekleştirebilmek için sizlere ve tüm Manavgatlı hemşerilerimize gelin büyük Manavgat ittifakında buluşalım diyorum” diye konuştu.

Allah’ın Manavgat’ın dünya markası olması için her türlü güzelliği verdiğini ifade eden Öz, “Bize düşen bu şehrin geleceğini inşa etmek. Yapacağımız bütün yatırımları uzun vadeli ve yaşam standartlarımızı arttırmaya yönelik olacaktır inşallah. Daha çok yeşil alan, daha çok oksijen ve daha çok huzur, sağlıklı nesiller yetiştirmek ve mutlu insanlar için var gücümüzle çalışacağımıza şimdiden söz veriyorum. İşimiz gönülleri fethetmek, sıkılmamış el bırakmamaktır. Kalıcı eserler üretmek, yapılmayanı yapmaktır” diye konuştu.

31 Mart tarihinin korku belediyeciliğinden gönül belediyeciliğine geçişin tarihi olacağını iddia eden Öz, “Manavgat’ımız bir turizm kenti ve bugün ki nüfusumuz 230 bin. Turizm sezonunda bu nüfus 3-4 kat artmaktadır. Belediyemizin nüfus artışına cevap verebilecek kabiliyette olması lazım. Bunu da Allah’ın izniyle uzun vadeli planlarımızla biz yapacağız. Bugüne kadar görev yapan her siyasi partiden büyüklerimiz yerel seçim beyannamelerinde Manavgat’ı turizmle buluşturma sözü verdiler, ne yazık ki bu sözü tam anlamda yerine getiremediler. Turizmin şehrin tamamına ve 4 mevsime yayılması için gerek bakanlıklarımızla, gerekse STK’larımızla, gerekse vatandaşlarımızla her türlü ortak akılda buluşacağımızın, her türlü çalışmanın yanında olup bu hayali gerçekleştireceğimizin sözünü veriyorum” dedi.

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen’i eleştiren Hasan Öz, “Sen büyükşehir ile kavga et, kamu kurumlarıyla kavga et, vekillerimizle kavga et, CHP’ye gönül vermiş partililerin ile kavga et. Bu millet senin egonu çekmek zorunda değil. Manavgat Belediyesi senin egonu tatmin etme yeri değil, hizmet etme yeri. Yeni dönemde ben yaptım oldu değil, daha çok istişare, daha çok diyalog yoluyla herkesin sesinin daha gür çıktığı, korkuların ortadan kalktığı doğru ve adaletli bir dönemin olacağının müjdesini vermek istiyorum. Belediye hizmet yeridir ve tevazu sahibi insanlar tarafından yönetilmelidir. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta Manavgat Belediyesi de tevazu ile samimiyet ile gayret ile çalışan gönül belediyeciliğine geçecek” diye konuştu.

Manavgat’ın Büyükşehir Yasası ile daha fazla hizmete kavuştuğunu vurgulayan Öz, “Son yılların en fazla yağışını alıyor, yurdumuzun her yerinden sel haberleri geliyor. Manavgat’ta da ellerinde telefonlarla çok beklediler ama olmadı. Neden olmadı çünkü Antalya’nın başında Antalya’nın hizmetkarı, alt yapının ustası Menderes Türel başkanımız var. Menderes Türel başkanımıza burada kendisine şahsım, partim, Manavgat adına sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Manavgat’ı iktidarla buluşturma zorunluluğumuz var. Üçlü saç ayağı dediğim üçüncü ayağı tamamlamak, Manavgat Belediyesini iktidarımız ile buluşturmak için aday oldum ve karşınızdayım. Mevcut başkan, Büyükşehir’e imkanlar verilirken neredelerdi diye sormuş. Büyükşehir yasasıyla Manavgat’tan elde edilen gelirler toplamı 5 yıl için 170 milyon iken Büyükşehir’in Manavgat yatırımları toplamı 500 milyonu aşmış durumdadır. 170 milyon nere 500 milyon nere, CHP’li Muratpaşa, Konyaaltı Belediyeleri, MHP’li Alanya belediyesi hiç şikayet etmezken bir tek sen şikayet ediyorsun. Oynayamayan gelin yerim dar dermiş. Yapamıyorsan, beceremiyorsan bu şehre daha fazla engel olma, Antalya Büyükşehir Belediyesinin Manavgat’a yaptığı yatırımlar ortadadır. Selden kurtuldu Manavgat, aspesli su borularından Manavgat’ımız kurtuldu. Büyükşehir belediye başkanımızın Manavgat’a yaptığı hizmeti öğrenmek istiyorsan al seçim kitapçığını biraz oku. Yani sayın başkan rakamlar maalesef sizi doğrulamıyor” dedi.

Manavgat’ın büyüdüğünü ve İbradı, Akseki ve Gündoğmuş ilçelerinin merkezi durumunda olduğunu ifade eden Öz, “Manavgat’a yalnızca turizm olarak bakanlar olayın bu yönünü ne yazık ki algılamaktan çok uzaklar. Manavgat coğrafi olarak, siyasi olarak, idari olarak, kamusal yapılanma olarak her anlamda il olmaya hazır olmalıdır, bundan kimse rahatsız olmasın. Küçük olsun benim olsun mantığını yerle bir edeceğiz ve Manavgat’ımızı layık olduğu yerlere getireceğiz inşallah. Manavgat ekonomisi sadece turizmle değil, üniversite, organize sanayi, tarım, fuar merkezi ve hastane projeleriyle canlanacaktır. Manavgat’ın beklediği bir diğer projede üniversite kurulması bunu hayata geçirmekte inşallah bizlere nasip olacaktır. Bu konuda sayın bakanımız ve tüm yetkililerimiz önünde söz veriyorum Manavgat beklediği üniversitesine kavuşacak. Manavgat’ın yüzü gülecek” diye konuştu.

Çekek yeri ve yat limanı için Turizm Bakanı’ndan söz aldıklarını söyleyen Öz, “Manavgat’ın en önemli sorunu haline gelen hastane sorununu çözüyoruz. 500 yataklı hastanemizin inşallah inşaatına başlıyoruz. Değerli hemşerilerim Manavgat’ımız için daha birçok sürpriz projelerimiz var. Bunun önümüzdeki günlerde tanıtımlarını yapacağız. Manavgat’ın devlet yatırımları konusunda bize her zaman destek olan Ankara’da bütün kapıları açan dış işleri bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na da Manavgat halkı adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sevgili Manavgatlılar yıllardır hangi siyasi partiden olursa olsun hemşerilerimizle konuştuğumuz zaman Manavgat’ın hak ettiği noktada olmadığı serzenişleriyle karşı karşıyayız. Seçimler biter ama maalesef Manavgat’ın bu talihi ne yazık ki değişmez. Çok iyi biliyoruz evdeki teyzenin, yayladaki yörüğün, öğrencinin, emeklinin, esnafımızın, turizm emekçilerinin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Allah’ın izniyle bu göreve geldiğimizde cesur bir şekilde bu sorunların üstüne gidip şehrimizde yaşayan her bir vatandaşımızın mutlu bir hayat sürmesi için belediyemizin bütün sorumlulukları alacağından emin olunuz. Hepimizin yüzü gülecek. Önümüzde bir fırsat var gelin hep birlikte bu fırsatı heba etmeyelim” diye konuştu.

MANAVGAT 2 DAMLA YAĞMURDA GÖLE DÖNMÜYOR

Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz’ün ardından kürsüye çıkan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Menderes Türel, SKM’nin açılışında gösterilen coşkuyu işaret ederek “Bu coşku, bu kalabalık, bu muhabbet 31 Mart akşamında Manavgat’ımızda, yeni bir sayfa açılacağının müjdesidir inşallah” dedi.

Son 5 yılda Manavgat için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Türel, “Manavgat’ın uzun senelerdir bekleyen çok önemli sorunlarını çözme imkanına kavuştuk. Çok değil 2014 senesinde Manavgat’ımızın biz göreve yeni geldiğimizdeki halini şöyle bir gözünüzün önüne geçirin. Arıtma kapasitesini doldurmuş ve maalesef o atıklar, pis sular bizim o güzelim Manavgat Irmağı’mızda etrafa fevkalade rahatsız edici bir koku yayıyordu. Arıtma tesisi bir tarafta kapasitesini doldurunca tabi ki o kokulardan kaçınmak mümkün değildi. Manavgat’ın en önemli 6 caddesinin Manavgat’a yakışır bir hale getirilmesi için 30 trilyon liranın üzerinde bir yatırımla bu caddelerimizi çok daha güzel bir hale getirdik. Daha dün gibi hatırlıyorum. Bu mahallede, Eski Hisar’da maalesef yağan o şiddetli yağmurlarda bu caddedeki dükkanlarımızın sular altında kaldığını çok iyi hatırlıyorum. Bir taraftan burada böylesine bir yapılaşma izni veriyorken tribüne oynayanlar, işte Eski Hisar’da, Aşağı Hisar’da, Bahçelievler’de yine altyapıyı unutmuşlardı. Biz daha göreve yeni geldik, birkaç aylık belediye başkanıydık. Bir de demezler mi bu görev büyükşehir belediyesinin. Ya sen kaç senedir bu kadar hizmetindeyken daha 2 aylık belediyede sorumluluk orada diyerek suçu atıp kendini kurtaracağını mı zannediyorsun. Manavgatlı acaba bu numaraları yer mi. Ne yaptık, bu üç mahallede devasa yağmur suyu kanallarıyla artık o eski sel görüntülerini tarihe gömdük. Belki o dönemdeki yağmurların 2 mislini birkaç hafta içerisinde aldık. O eski sel görüntüleri ne oldu, var mı. Çünkü işte buraya yaptığımız o altyapı yatırımları sayesinde artık Eski Hisar, Aşağı Hisar, Bahçelievler, Manavgat 2 damla yağmurda göle dönmüyor” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Manavgat’ın arıtma tesisleri için bizzat kendisini aradığını ve ilgilendiğini hatırlatan Türel, “Biz vatandaşın dertleriyle dertleniyoruz derken bunu anlatıyoruz. Kendilerine cevap verdim, biz dersimize iyi çalışıyoruz. Dedim ki bugün bakanlıkla görüştüm ihalesine çıkıyoruz. Çok değil 3-5 ay içerisinde yeni arıtma tesisini Manavgat’a kazandıracağız dedim. 30 trilyonun üzerinde bir yatırımla işte o arıtma sorununu çözdük” dedi.

Türkbeleni projesi ile ilgili de konuşan Türel, “6-7 sene önce Türkbeleni’nde çıkan yangında ciğerimiz yandı ve orayı Manavgat’ın bir cennet köşesi haline getirmek için kolları sıvadık. Manavgat’ın o güzelim seyir terasını bundan birkaç hafta önce Antalya’daki toplu açılış törenimizde bizzat Sayın Cumhurbaşkanımız hizmetinize sundu. Biz bunları yapıyorken diğeri ne yaptı biliyor musunuz, kimse kusura bakmasın şov yaptı. Yangında yanan o ağaçlık alandaki boşlukları, bana iftira atarak Menderes Türel burada ağaç kestiler dediler. Bizim yüreğimiz yandı Türkbeleni’ni biz yeşil yaptık, oraya yüzlerce ağacı biz diktik. Ben bu meseleleri çok konuşmadım ama bugün konuşma zamanıdır. Çünkü biz Manavgat’ın hizmetkarıyız, çünkü biz sizlere hizmet etmek için yaşıyoruz. Mazeret belediyeciliğini defterimize yazmadık. Bizim işimiz hep çözüm belediyeciliği oldu” diye konuştu.

31 Mart seçimlerinde Manavgat’ın kaderinin değişeceğini ifade eden Türel, “Artık Manavgat’a huzur gelecek, inşallah Manavgat’ın yüzü sizlerin sayesinde gülecek. O yüzden biz her zaman söylüyoruz. Biz herkesi kucaklayan, herkese hizmet eden bir anlayışı ortaya koyuyoruz. Kimseyi o partili, bu partili diye ayırmadık, etnik kökeniyle, inancıyla, mezhebiyle asla ayırmadık. Bizim herkese hizmet borcunu ödemek gibi bir vazifemiz var, onun gereğini yerine getirdik. Bundan sonrada böyle devam edeceğiz inşallah. Manavgat’ta 31 Mart’ta sizlerin vereceği destekle Manavgat’ın yüzü gülecek, Antalya’nın yüzü gülecek inşallah. O zaman kazanan Manavgat olacak, kazanan Antalya olacak, çünkü biz hep ne dedik, destek sizden hizmet bizden dedik. Bu hizmetleri yapacağız. Bu hizmetlerin gerçek kahramanları bizleri desteklediğiniz için sizlersiniz. Biz hep önce Manavgat, önce Antalya, önce memleketimiz dedik” diye konuştu.

Türel’in ardından konuşan Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın ise Manavgat’ın daha güzel ve iyi hizmete kavuşması için mutlak suretle iktidarla buluşması gerektiğini söyledi.

ÜLKÜCÜ İÇİN MHP’Lİ ADAYIN ANLAMI NEYSE AK PARTİLİ ADAY İÇİNDE AYNI

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Ak Parti ile MHP arasında kurulan Cumhur İttifakı çerçevesinde Ak Partili adayları destekleyeceklerini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, neden Cumhur İttifakının kurulduğunu kendi üslubu ile anlattı.

Aslen Gazipaşalı olduğunu fakat 2000’li yılların başında 1,5 yıl kadar Manavgat’ta ikamet ettiğini belirten Aksoy, “Manavgat’ın gönlümüzde ayrı bir yeri vardır. Hemen hemen birçok caddesi ve sokağını da ve hatta birçok köylerini de bilen bir kardeşinizim. Bu sebeple sizlere hitap ederken kendi evimdeymiş gibi hitap ediyorum. Bundan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Bizler cumhur ittifakının önemini ortaya koymalıyız. Ben kronolojik bir sıralamayla konunun önemini değerlendirmek istiyorum. Yenisey’den yola çıktık, Horasan’da otağı kurduk. Alp’dik, Alperen’dik Hoca Ahmet Yesevi’nin dergahında piştik. Malazgirt’te yaydan çıkan ok, 1071’de Sultan Alparslan olduk. Erzurum’da Nene Hatunlar, Kastamonu’da Şerife Bacılar, Osmaniye’de Rahime Hatunlar, Çanakkale’de Seyit Onbaşılar ve Anadolu’ya geldiğimizde Gazi Mustafa Kemal Atatürk olduk. 1944’leri gösterdiğinde Türkçülük meşalelerini yaktık, tabutluklara girdik, Hüseyin Nihal Atsız’lar, Fethi Tevetoğulları, Reha Oğuz Türkkan’lar, Necdet Sancar’lar ve Alparslan Türkeş olduk. 2016’lı yıllara geldiğimizde hain darbe girişimlerinde hain darbe kalkışmasında öğrenciler, hademeler, profesörler, doktorlar, belki de meyhanedeki sarhoş dahil olmak üzere orada bir duruş sergiledik, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan olduk, devletin teminatı, ülkenin teminatı Devlet Bahçeli olduk. Bu birlikteliğimiz daim olsun. Manavgat’taki birlikteliğimizi üretken belediyecilik anlayışıyla gönül belediyeciliği anlayışındaki birlikteliğimiz, bir il başkanı olarak temennim şudur; birlikteliğimiz daim olsun, Manavgat’ın birlikteliğini liderlerimizin yüreklerinde hsin diyorum” diye konuştu.

Aksoy ülkücüler için MHP’li adayın taşıdığı anlamın Ak Partili aday içinde aynı olduğunu vurgulayarak, “Alanya’da Adem Murat Yücel Beyefendi ne anlam ifade ediyorsa ülkücüler için Manavgat’ta da Hasan Öz aynı anlamı ifade ediyor. Şimdi Adana’da Sayın Hüseyin Sözlü Bey ülkücüler için ne anlam ifade ediyorsa, Antalya’da Menderes Türel Bey aynı anlamı ifade ediyor bizler için. O nedenle senlik benlik olmadan ayrılık, küskünlük, dargınlık olmadan işte burada yazıyor, bir ülkünün peşinde 50 yıl diyor, 50’nci yılını kutladığımız Türk milletine 50 yıl hizmet eden bir siyasi partinin temsilcileri özellikle Manavgat, merhum başbuğumuz Alparslan Türkeş’in her fırsat bulduğunda geldiği Manavgat’ta bütün ülküdaşlarımdan aynı Cumhur İttifakında Alanya’nın adayı neyse Manavgat adayımız Hasan Öz’dür diyorum. Hasan Öz’ü önce yüce Yaradan’a sonra Manavgatlı ülküdaşlarıma, Ak Partili dostlarıma, Manavgatlı hemşerilerime emanet ediyorum. Cumhur ittifakı güçlü bir şekilde çıkacaktır. Zaferle taçlanacaktır. Allah’ın izni ve yüce milletimizin teveccühü ile 31 Mart akşamı sandıklar açıldığında Manavgat’ta güçlü bir iktidar, Antalya’da güçlü bir iktidar, güçlü iktidarlarla güçlü bir Türkiye olacaktır. Hepinizi Türkçe sevdalarla, Türkçe bakışlarla, umutlarımızın ve yarınlarımızın Türkçe olmasıyla selamlıyorum Allah’a emanet ediyorum. Tek yüreğiz biz biline, böldürtmeyiz birine, ne mutlu Türküm diyene” diye konuştu.

3 NİSAN’DA HEM MANAVGAT HEM DE ANTALYA DA MAZBATAYI ALACAĞIZ

31 Mart tarihinde Antalya’da destan yazacaklarını ifade eden Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, “Cumhurbaşkanımızın dediği gibi gönül belediyeciliği için çalışacağız. İşte Manavgat’ta bizim bir milletvekilimiz var İbrahim Ağabeyimiz Manavgat’ımızın milletvekili, Manavgat dediğimiz zaman anında gereğini yapar hizmet etmek için Manavgat dendiği zaman durmadan, yorulmadan çalışan bir milletvekilimiz var. Bizim Antalya’nın 19 ilçesinde olduğumuz gibi Manavgat’ta da yatırımlar yapan, çalışkan, hizmetin ustası Büyükşehir belediye başkanımız Menderes Başkanımız var. Aynı zamanda Manavgat’ın bir bakanı var durmadan, yorulmadan çalışan hem Türkiye’yi hem de Antalya’yı dünyanın dört bir yanında temsil eden gururumuz Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu var. Manavgat’ta ne eksik biliyor musunuz? Manavgat’ta çalışkan, mütevazi, adam gibi bir belediye başkanı eksik oda inşallah 31 Mart’ta Hasan Öz başkanımızın Manavgat’ı kazanmasıyla Manavgat’ın yüzü gülecek. Ben daha önce açıklamıştım şuanda görevde olan ama görevini yapmayan belediye başkanına sesleniyorum. Şimdiden personeliyle vedalaşsın, 31 Mart seçimlerinde hem Büyükşehir’i hem de Manavgat’ı kazanıp 3 Nisan’da mazbatayı sizlerle birlikte alacağız. Bakın tarih veriyorum inşallah 3 Nisan’da mazbatayı alacağız ve başkanımızın yönetimi devralmasıyla Manavgat’ın yüzü gülecek. Burada sizlerin desteklerine ve dualarına ihtiyacımız var. Bugüne kadar Ak Parti olarak bizim yapmış olduğumuz hizmetler belli büyükşehir belediye başkanımızın yapmış olduğu hizmetler belli hiçbir ilçe dert etmeden biz Manavgat’a, Alanya’ya, Korkuteli’ne, Kaş’a, Gazipaşa’ya hizmet ettik hem hükümetimiz çalıştı hem büyükşehir belediyemiz çalıştı. Biz hizmet için 19 ilçede Cumhur İttifakıyla birlikte 19 belediye ve büyükşehir belediyesine talibiz” diye konuştu.

Son olarak Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun konuşmasının ardından Ak Parti SKM’nin açılışı yapıldı.

 

 

Kaynak: (ÖK) - Ömer Karça Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Ak, Parti, Manavgat, SKM, Bozkurt, ve, Rabia, selamlarıyla, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı escort istanbul istanbul escort porno izle sex hikaye porno indir türk porno escort