Haber Detayı
24 Temmuz 2018 - Salı 09:53 Bu haber 2381 kez okundu
 
Ak Parti İlçe Başkanı Öz'den Basın Bayramı Kutlaması
AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
YAŞAM Haberi
Ak Parti İlçe Başkanı Öz'den Basın Bayramı Kutlaması

 

AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Ak Parti İlçe Başkanı Öz; objektif ve ilkeli gazetecilik vurgusu yaptığı mesajında basın mensuplarının hak ve çalışma koşullarına da dikkat çekerek şunları kaydetti:

" Basınımıza düşen en büyük ödevlerden birisi içinde yaşadığı toplumun milli ahlaki insani ve kutsal değerlerine saygılı olmak, vatanın bölünmez bütünlüğüne bağlı olmaktır. 24 Temmuz 1908'de sansürün kaldırılması yönünde alınan karar, işte bu bakımdan tarihi bir önem taşımaktadır. Günümüz dünyasında kitle iletişiminin yeri her geçen daha fazla anlaşılmakta, buna bağlı olarak basın mensubu arkadaşlarımıza duyulan ihtiyaç ve onların sorumlulukları da artmaktadır. Ülkemizde demokrasinin sağlıklı işlemesi için hayati bir fonksiyonu olan, her yer ve şartta, gerektiğinde ölümü göze alarak görev yapan gazetecilerimizin 15 Temmuz gecesi ortaya koydukları net tavrın dünyadaki tüm gazetecilere örnek olduğunu düşünüyor, o gece milletinin safında yer alan tüm gazetecilerimizle gurur duyuyorum.Bu duygu ve düşüncelerle, bütün gazetecilerin 24 Temmuz Basın Bayramını kutluyorum" dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Ak, Parti, İlçe, Başkanı, Öz'den, Basın, Bayramı, Kutlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı