Haber Detayı
01 Kasım 2020 - Pazar 13:07 Bu haber 3557 kez okundu
 
Ak Parti Gençlik Kolları'nda Başkan Kemal Öz
Manavgat Ak Parti Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi'nde genç iş adamı Kemal Öz, Gençlik Kolları Başkanlığına seçildi.
SİYASET Haberi
Ak Parti Gençlik Kolları'nda Başkan Kemal Öz

Cumartesi günü Manavgat Otogar MATSO Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen Manavgat Ak Parti Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresine; Gençlik Kolları MYK üyesi Mustafa Burak Altınsoy ile Ak Parti Antalya Milletvekilleri Tuba Vural Çokal ve İbrahim Aydın da katıldı. 

 

 

Manavgat Ak Parti Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi'nde genç iş adamı Kemal Öz ve ekibi görevi devraldı.
Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, seçim sonrasında yaptığı açıklamada Kemal Öz'ü kutlayarak; "6. Olağan Gençlik Kolları Kongremizi gerçekleştirdik. Kongremiz hayırlara vesile olsun. Yeni Gençlik Kolları Başkanımız Kemal Öz'e ve ekibine başarılar dilerim. Rabbim utandırmasın" dedi.
Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Kemal Öz; "6. Olağan Kongremiz hayırlara vesile olsun. Rabbim utandırmasın" ifadelerini kullanırken, Manavgat Gençlik Kolları Başkanlığını Kemal Öz'e devreden Hasan Göktaş da yaptığı açıklamada; "Saygıdeğer büyüklerim, sevgili kardeşlerim Ak davaya gönül vermiş çok kıymetli dava arkadaşlarımız kıymetli Manavgatlı hemşehrilerim.
2012 yılından beri mensubu olduğum, 2013 ve 2017 yılları arası başkan yardımcılığı yaptığım, 2017 yılından bu güne kadar da Gençlik Kolları Başkanlığı görevini üstlendiğim Ak Parti Gençlik Kolları ailemizden bu gün itibarı ile ana kademe ailemize geçmiş bulunmaktayım. Yaşımın dolması sebebi ile bu gün gerçekleştirdiğimiz kongre sonrası Ak Parti Manavgat Gençlik Kolları Başkanlığı görevimi Kemal Öz kardeşimize devrettim. Kemal Öz Kardeşime ve görev alan yeni arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu güne kadar birlikte çalıştığımız  ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları ve tüm Ak Parti ailesine yürekten şükranlarımı sunuyorum. Bu ekipte görev almak benim için bir gurur bir şereftir. Bu güne kadar partili partisiz istemeden kırdığım üzdüğüm biri varsa hakkını helal etmesini rica ediyorum. Varsa benden yana tüm haklarım helaldir. Görev sürem boyunca tek gayem Manavgat'ın ve Manavgatlının menfaati oldu. Bundan sonra da hep böyle olacak. Hepinizi Allah'a emanet eder, saygılar sunarım" dedi.

 

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Gençlik, Kolları'nda, Başkan, Kemal, Öz,
Yorumlar
Haber Yazılımı