Haber Detayı
13 Ocak 2021 - Çarşamba 19:09 Bu haber 394 kez okundu
 
AK Parti’den Orman Bölge Müdürlüğü’ne ziyaret
AK Parti Antalya Milletvekilleri Dr. Tuba Vural Çokal, İbrahim Aydın ve Av. Mustafa Köse, AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş ile birlikte Antalya Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
SİYASET Haberi
AK Parti’den Orman Bölge Müdürlüğü’ne ziyaret

AK Parti Antalya Milletvekilleri Dr. Tuba Vural Çokal, İbrahim Aydın, Av. Mustafa Köse ve Av. İbrahim Ethem Taş ziyaretlerinde, Antalya Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda Korkuteli İlçesine bağlı Nebiler, Güzle ve Akyar Mahalleleri, Kepez İlçesine bağlı Duraliler, Ünsal, Fatih, Santral ve Avni Tolunay Mahalleleri ile Aksu İlçesine bağlı Fettahlı Mahallesinin mülkiyet sorunları ile ilgili olarak gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

Toplantıya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez, Korkuteli ve Aksu İlçe Başkanları, İlgili Mahalle Muhtarları ve azaları, Antalya Orman Bölge Müdürü Vedat Dikici, Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Karabacak, Kadastro Şube Müdürü İsmail Büke, Antalya Kadastro Bölge Müdürü ile Tarım Orman İl Müdürü ve Müdür Yardımcıları da katıldı.
Kepez, Korkuteli ve Aksu İlçelerinin orman, kadastro ve tarım sorunlarına yönelik değerlendirme ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantının ardından, AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş ile AK Parti Antalya Milletvekilleri İbrahim Aydın ve Av. Mustafa Köse Bölge Müdürü Vedat Dikici’yi makamında ziyaret ettiler.
Bölge Müdürü Vedat Dikici ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini bildirdi.
Daha sonra Antalya Orman Bölge Müdürlüğümüze Bölge Müdür Yardımcısı olarak atanan Fuat Nur’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan heyet Bölge Müdürlüğünden ayrıldı.

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: AK, Parti’den, Orman, Bölge, Müdürlüğü’ne, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı