Haber Detayı
06 Nisan 2020 - Pazartesi 20:35 Bu haber 3653 kez okundu
 
AEDAŞ İşletme Müdürlükleri 12.00-17.00 saatleri arasında açık olacak
Yeni tip Koronavirüse karşı kişisel izolasyonun önemi giderek artarken Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), İşletme Müdürlüklerinin çalışma saatlerinde yeni bir düzenlemeye gitti. 6 Nisan Pazartesi gününden itibaren tüm İşletme Müdürlükleri 12.00-17.00 saatleri arasında hizmet verecek.
GÜNDEM Haberi
AEDAŞ İşletme Müdürlükleri 12.00-17.00 saatleri arasında açık olacak

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip Koronavirüse (Kovid-19) karşı bir dizi önlem alan AEDAŞ, müşterilerinin taleplerine yanıt verirken hem müşterilerinin hem de çalışanlarının sağlığını en üst düzeyde korumayı hedefliyor.

Küresel bir salgına dönen yeni tip Koronavirüse karşı hızla aksiyon alarak acil eylem planını devreye alan şirket, İşletme Müdürlüklerinde çalışma düzenini de buna göre değiştirdi.

ÇALIŞAN VE MÜŞTERİLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN HER TÜRLÜ ÖNLEMİ ALDI
Türkiye’yi de etkisi altına alan yeni tip Koronavirüse karşı Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nın talimatlarını hızla devreye alan AEDAŞ,  çalışanları ve müşterilerinin güvenliği için peş peşe tedbirleri devreye aldı. İlk etapta kronik rahatsızlığı olan ve hamile çalışanlarına izin veren şirket, evden çalışmaya uygun personeli için de kademeli olarak sayıyı artırarak uzaktan çalışma modelini uygulamaya koymuştu.
Koronavirüs tedbirlerini genişleten AEDAŞ zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için en az sayıda çalışan bulundurmak amacıyla yeterli sayıda yönetici ve personelini de dönüşümlü olarak çalışma sistemine geçirdi.
Dağıtım Şirketi olarak 2 milyondan fazla müşteriye hizmet veren AEDAŞ, çalışan ve abonelerinin sağlığı için genel müdürlük, tüm şirket binaları ve müşteri hizmet merkezlerinde düzenli olarak dezenfektasyon çalışmasını da başlatmıştı.

EVDE KAL, İŞLEMLERİNİ EVDEN YAP
AEDAŞ müşterileri, sosyal mesafenin korunduğu bu dönemde işletme müdürlüklerine gelmeden www.akdenizedas.com.tr web sitesi, ALO 186 çağrı merkezi ve @AEDASDestek Twitter hesabı üzerinden arıza, aydınlatma, kesme-açma işlemleri, kaçak ihbarı ve ödemeleri, sayaç ve diğer teknik işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: AEDAŞ, İşletme, Müdürlükleri, 12.00-17.00, saatleri, arasında, açık, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı