Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 12:21
 
3 şüpheli yakalandı
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan üç ayrı çalışmada aranan 3 şüpheli şahıs yakalandı.
ASAYİŞ Haberi
3 şüpheli yakalandı

Manavgat Emniyet Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre; Hakkında “Yaralama” suçundan (3 yıl 9 ay) ve “Silahla Tehdit” suçundan (1 yıl 6 ay) olmak üzere toplam (5 yıl 3 ay) hapis cezası bulunan, (U.V.) isimli şahıs Asayiş Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde yakalanmıştır. İşlemlerinin tamamlanmasına müteakip Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen şüpheli (U.V.) Manavgat Sulh Ceza Mahkemesince tutuklanarak, 04 Ekim günü cezaevine teslim edilmiştir.

Hakkında “Kasten Öldürme”, “Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek, Bulundurmak ve Kullanmak”, “Yaralama” ve “Hırsızlık” suçlarından aranan, (H.Y.) isimli şahıs, çarşı ve mahalle bekçilerince yapılan çalışmalar neticesinde yakalanmıştır. İşlemlerinin tamamlanmasına müteakip Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen şüpheli (H.Y.), Manavgat Sulh Ceza Mahkemesince tutuklanarak 04 Ekim günü cezaevine teslim edilmiştir.
Hakkında “Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek, Bulundurmak ve Kullanmak”, “Mala Zarar Verme” ve “Tehdit” suçlarından aranma kaydı bulunan, ayrıca hakkında “Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek, Bulundurmak ve Kullanmak” suçundan toplam (3 yıl 4 ay) hapis cezası olan (U.Ç.) isimli şahıs, Asayiş Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde yakalanmıştır. İşlemlerinin tamamlanmasına müteakip Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen şüpheli (U.Ç.), Manavgat Sulh Ceza Mahkemesince tutuklanarak 05 Ekim günü cezaevine teslim edilmiştir.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Sinan SU
Etiketler: 3, şüpheli, yakalandı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı