Haber Detayı
25 Nisan 2018 - Çarşamba 07:13 Bu haber 1979 kez okundu
 
23 Nisan Çocuk Bayramında uçurtma festivali
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Nisan Çocuk bayramında uçurtma festivali düzenlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi çolaklı halk plajında üçüncüsü gerçekleştirilen festivalde 7’den 77’ye tüm vatandaşlar ücretsiz dağıtılan uçurtmalar ile gökyüzünde renk cümbüşü oluşturdu ve gönüllerince eğlendiler.
YAŞAM Haberi
23 Nisan Çocuk Bayramında uçurtma festivali

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Nisan Çocuk bayramında uçurtma festivali düzenlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi çolaklı halk plajında üçüncüsü gerçekleştirilen festivalde 7’den 77’ye tüm vatandaşlar ücretsiz dağıtılan uçurtmalar ile gökyüzünde renk cümbüşü oluşturdu ve gönüllerince eğlendiler.

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen uçurtma festivali bu yıl 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gerçekleştirildi. Büyükşehir yetkilileri 23 Nisan gösterilerinin hemen ardından bu güzel günü daha da coşkulu hale getirmek için Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Menderes Türel’in talimatıyla bu güzel günde çocuklarımıza uçurtma hediye ettik çocuklar aileleriyle birlikte vakit geçirerek gönüllerince eğlenmeleri amacıyla böyle bir etkinlik gerçekleştirdiklerini dile getirdiler.

Yetkililer ilgiden memnun olduklarını belirtirken "Bugün burada çocuklarımızın eğlenceli, hoşça vakit geçirmeleri amacıyla bu etkinliği düzenlediklerini ve etkinliğimize katılanlara ücretsiz uçurma dağıtıldı. Çok güzel bir etkinlik oldu. Emeği geçenlere ve etkinliğe katılan ailelerimize Büyükşehir Belediyesi adına teşekkür ediyoruz." denildi.

Festivale katılan aileler de etkinliğin çok güzel olduğunu dile getirerek, çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirdiklerini söylediler ve Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Menderes türel’e teşekkür ettiler.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: 23, Nisan, Çocuk, Bayramında, uçurtma, festivali,
Yorumlar
Haber Yazılımı